מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה

הובלות

 

הובלות

כמעט כל אחד מאיתנו, באיזשהו שלב של החיים, יצטרך לעבור דירה. מעבר דירה הוא פרויקט מורכב ככל שהפרמטרים מורכבים יותר – יותר נפשות בבית, יותר רכוש וכדומה. כדי שהמעבר יעבור בצורה חלקה צריך למצוא חברת הובלות רצינית, מקצועית ואחראית. הרכוש שלנו חשוב לנו. הוא עלה לנו כסף, יש לו ערך סנטימנטלי בעינינו. אנחנו רוצים חברת הובלות שתתייחס לרכוש שלנו בצורה רצינית ואחראית, בין אם אנחנו מתכוונים לעבור דירה או לעבור משרדים. 

חברת הובלות ושילוח בינלאומי מובילי האחים היא חברה רצינית ומקצועית אשר בחברת מובילי האחים ישאלו אתכם מספר שאלות. ראשית איפה אתם גרים ולאן אתם עוברים – באותה עיר, לעיר אחרת וכדומה. באיזו קומה אתם גרים ולאיזו קומה אתם עוברים וכמובן האם יש או אין מעלית בבניין. לאחר מכן ישאלו אתכם בחברת הובלות מובילי האחים לגבי תכולת הבית או המשרד. עלות הובלות נגזרת בין היתר מכמות וסוג הפריטים שיש להעביר. בהתייחס לבית פרטי למשל ישאלו אתכם אם יש לכם מקרר, מכונת כביסה, תנור, מדיח כלים, טלוויזיה, מזגן, מיטות, שידות וכיוצא בזה.  עוד פרמטר חשוב לקביעת מחיר הובלות הוא מי מרכיב ומפרק את הרהיטים. כמובן שאם אתם מבצעים זאת בעצמכם הרי שמחיר הובלות יהיה זול יותר.  יש הובלות שדרוש עבורן מנוף כי לא ניתן להעביר את הפריט דרך הדלת או דרך פרוזדור וחייבים להכניס אותו לדירה דרך המרפסת.  הובלות עם מנוף יקרות יותר. 

מכלול שירותי הובלות של מובילי האחים כולל גם שירות אריזה מקצועי. אנו במובילי האחים מגיעים אליכם הביתה ואורזים עבורכם את תכולת הדירה או המשרד. כך תהליך ההובלה הופך קל ופשוט יותר עבורכם. יש אנשים שפשוט לא מסוגלים להתמודד עם כמויות האריזה מסיבות כאלה ואחרות ושירות זה שנותנות חלק מחברות הובלות מסייע רבות לעוברים דירה או למי שצריך להעביר את המשרד שלו. 
חברת מובילי אחים מתאפיינת באיכות השירות ויחס מועדף ללקוח ולתכולת הדירה שהוא רוצה להעביר. חברת מובילי אחים מספקת שירותים מקצועיים עד הפרט האחרון והקטן ביותר.מובילי אחים נחשבים לחברת ההובלות המוכרת והוותיקה בתחומה , כך שאתם יכולים להוביל את הדירה שלכם באופן מקצועי וללא כאבי ראש. 

חברת ההובלות של מובילי אחים תשמח לעמוד לרשות לקוחותיה וכמובן בכל שאלה ובקשה ניתן לפנות אליה,מובילי אחים מעסיקים אנשים מיומנים ומקצועיים בתחום ההובלות. מעבר דירה היא פרוצדורה לא פשוטה ואנו רוצים שכל תכולת הדירה שלנו תגיע ליעד שלה באופן מושלם ובלי תקלות מיותרות, לכן מובילי האחים יוכלו לעשות את העבודה הזו בצורה הטובה והמקצועית ביותר עבור הלקוחות שלה.