מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה

העברת דירות

 

העברת דירות – המדריך המקוצר

במהלך חיינו ודאי נצטרך לעבור בשלב זה או אחר דירה, וכל מי שעבר דירה יודע שזה יכול להיות עסק מעייף ומלחיץ או לחילופין רגוע ומוצלח – כל זאת תלוי בחברת העברת דירות אשר בחרנו לקראת יום המעבר.

חברת העברת דירות טובה בהחלט יכולה להקל על תהליך העברת תכולות הדירה שלעיתים יכולה גם להפוך לסיוט, לכן כדאי מאוד שהחברה העוסקת בהעברת דירות תהיה חברה מתמחה ומקצועית ובעלת ניסיון בהעברת דירות, כך נהיה שקטים ורגועים יותר שאנו יודעים שתכולת הדירה היקרה שלנו נמצאת בידיים בטוחות ומקצועיות שיעשו את העבודה בצורה מושלמת.

העברת דירות – כיצד בוחרים?

אז כדי לבחור בחברת העברת דירות אמינה, טובה ומתאימה עבורכם יש לערוך סקר שוק קטן בין מספר חברות שונות, יש לבדוק האם חברת העברת דירות שבחרנו היא חברה מוכרת, האם יש לה ממליצים ותמיד כדאי לבדוק האם מדובר בעסק מסודר. לא פעם שמענו על חברת העברת דירות אשר ביצעה הונאה וגנבה את כל תכולת הדירה, לכן יש לבדוק האם חברת העברת דירות זו היא עסק מורשה וקיים.

לאחר מכן נברר את המחירים, לרב חברת העברת דירות מקצועית תשלח לביתכם נציג מטעם חברת העברת דירות והוא יעבור איתכם על כל הפרטים בבית החל ממספר הארגזים, מספר המיטות, מקרר, תנור, רהיטים ולמעשה כל מה שאתם מעוניינים להעביר לבית החדש.

חשוב מאוד לעבור עימו על כל הפריטים, הארגזים והרהיטים בבית על מנת שנקבל הצעת מחיר רלוונטית ונכונה ושלא נופתע פתאום אם המחיר גודל על תוספות שלא שמנו אליהם לב.

כמו כן חברת העברת דירות בדרך כלל תציע לכם שירותי אריזה, וכך תוכלו לחסוך מעצמכם את התהליך של האריזות וחיפוש הקרטונים. בנוסף קחו בחשבון שאומנם האריזות יהיו מסודרות ומאורגנות יותר, אך גם תצטרכו לשלם לחברת העברת דירות תוספת על שירות מסוג זה.

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לברר מול חברת העברת דירות הוא עניין הביטוח - יש לברר האם לחברת העברת דירות יש ביטוח אשר מכסה את תכולת המשאית. תארו לעצמכם שתאונה מתרחשת וכל רכושכם נהרס ונפגם, ביטוח מסוג זה מבטיח לכם פיצוי כספי על תאונות מסוג אלה, על הכל צריך לחשוב וגם על הדברים האלו, בסופו של דבר אנו רוצים ליהנות מהדירה החדשה שלנו וגם מההובלה שבחרנו לעשות.

העברת דירות של מובילי האחים - ליום מעבר בטוח ושקט

מחפשים חברת הובלות איכותית לקראת יום המעבר? אנו בחברת מובילי האחים נשמח לעמוד לרשותכם. חברת מובילי האחים מבצעת שירותי העברת דירות במקצועיות מלאה, צוות מובילי האחים מורכב מעבירי דירות מנוסים בתחום. אנשי הצוות יגיעו אליכם ביום מעבר הדירה, יארזו ויעבירו עבורכם את הדירה באופן מושלם, תוך רגישות ותשומת לב לדברים הכי יקרי ערך שברשותכם.