מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 
שירותי הובלות

הזמנת שירותי הובלות כדי לעבור דירה יכולה לחסוך הרבה טרחה וכאבי ראש. כאשר משתמשים בהובלה על ידי חברת שירותי הובלות מוכרת אפשר להבטיח כי הציוד והרהיטים שלנו יועברו בצורה טובה ולא ייגרם להם נזק. השימוש בחברת שירותי הובלות מוכרת עדיף בהרבה על פני הזמנות שירותי הובלות מחברות לא מוכרות מפני שכאשר מזמינים שירותי הובלות מחברה מוכרת אפשר לדעת בוודאות כי גם במקרה של נזק או אובדן של פריטים כלשהם נוכל לקבל פיצוי מהחברה. חברות שירותי הובלות פחות מוכרות עשויות לגרום לקשיים כאשר רוצים לקבל פיצוי על אף שמחירם יכול להיות זול יותר. 

כדי לוודא כי שירותי הובלות של הציוד שלכם מתבצעות בצורה טובה וללא נזקים או אובדן כדאי מאוד לסדר את הדברים המיועדים לאותם שירותי הובלות מראש בצורה מסודרת ואף לשים אותם בארגזים כאשר על כל ארגז רושמים מהם הדברים אשר נמצאים בו ואף מציינים במיוחד אם יש בו דברים שבירים. מומלץ גם לדבר באופן אישי עם המובילים המעמיסים את הציוד ומסיעים אותו מכיוון שכך אפשר לדעת אם הם אנשים אחראיים ולראות כיצד הם מבצעים את ההעמסה וההובלה. אם מתאפשר כדאי גם לנסוע ברכב עצמו אשר מבצע את אותם שירותי הובלות לצד הנהג או בצמוד אליהם ברכב פרטי. 

חברות שירותי הובלות בדרך כלל עושות עבודה טובה בכל הנושא של שירותי הובלות מפני שהן יודעות שכל פגיעה בציוד או אובדן שלו יכולים לגרור תביעות רציניות וגם נזק לשמה של החברה. חברות שירותי הובלות עושות הכול על מנת לדאוג לשלומו של הציוד אבל פעמים רבות זה לא מספיק ונגרם נזק כלשהו. במקרים כאלה תוכלו לתבוע את החברה כאשר בדרך כלל החברות נותנות פיצוי הולם למצבים כאלה. שירותי הובלות יכולות לחסוך הרבה זמן בכל הפרויקט של מעבר דירה ואם יש לכם ציוד כבד מומלץ להיעזר בהן.