מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 
הובלות באור יהודה
 
יש המון סוגי הובלות בכל רחבי הארץ. הובלות באור יהודה הן שירותי הובלות המיודעות לתושבי אזור אור יהודה והסביבה. שירותים אלו מגוונים וכוללים שירותי הובלות קטנות,הובלות גדולות, הובלות עסקים, ועוד.  החלק הכי מייגע במעבר דירה היא מציאת חברת הובלות באור יהודה. המחשבה שצריך לתת למישהו אחר לאסוף את כל החפצים והרהיטים האישיים שלנו ולהעביר את הכל היא מחשבה שמלחיצה הרבה אנשים. כאשר אנו מתחילים לחפש שירותי הובלות, אנו יודעים כי מדובר באחת ההוצאות הגדולות ביותר שלנו כשעוברים דירה,למרות שזה תלוי בהרבה גורמים.
 
הנה כמה מהדברים שישפיעו על גודל מחיר הובלות באור יהודה -
*דירה בקומה או דירת קרקע- אחת השאלות הראשונות שנשאלות כשמתקשרים לחברת הובלות היא איזה קומה ואם יש מעלית. ככל שמדובר בקומה גבוהה יותר כך המחיר יעלה בהתאם (קצת פחות אם יש מעלית). זו היא טענה לגיטימית לחלוטין מכיוון שמדובר באנשי הובלות באור יהודה שעובדים עם הגוף ועבודת הובלות באור יהודה בקומה גבוהה הופכת את העבודה לקשה יותר.
 
*מאיפה לאיפה? הרבה חברות הובלות ורילוקיישן באור יהודה מתמחרות מחיר הובלות על פי מרחק נסיעה. אם מדובר במעבר מבאר שבע לתל אביב, זה בדרך כלל יעלה יותר מאשר מעבר מתל אביב לבת ים. חשוב לציין שלא כל חברות ההובלות מתמחרות על פי מרחק, אבל זה אכן סטנדרטי.
 
*מה שהכי יקבע את המחיר כמובן הוא כמות הרהיטים. כדאי להגיד לחברת הובלות מראש מה בדיוק אתם צריכים להוביל-כמה מיטות,ארונות,שידות ועוד. כך תוכלו לקבל הצעת מחיר מראש ולא תצטרכו לחכות לעד אחרי ההובלה.
 
יש חברות הובלות באור יהודה שמבצעות גם אריזה לפני ביצוע ההובלה. זה חוסך את חיפוש הקרטונים האין סופי ואת הימים המייגעים של אריזה אין סופית. לרוב, חברת הובלות באור יהודה תגיע יום לפני מועד מעבר הדירה או המשרד. זה כמובן מקפיץ את המחיר אבל זו היא בחירה נוחה שהרבה אנשים בוחרים לחסוך מעצמם את המאמץ.