מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 
מחירי הובלות במרכז

על מנת לסגור עם חברת הובלות במרכז על מעבר של פריטים לדירה חדשה צריך לאתם איתם בדרך כלל כמה ימים מראש. מחירי הובלות במרכז משתנים מחברה לחברה וגם בהתאם לכמות הפריטים שיש להעביר והמרחק מהדירה המקורית לדירת היעד. שירותי הובלות יכולים לגרום למעבר להתבצע בקלות הרבה יותר מאשר כאשר מבצעים את המעבר בצורה עצמאית ואין סיבה לא להיעזר בו. 

מחירי הובלות במרכז אמנם יכולים להרקיע שחקים, כאשר מדובר בהובלות מיוחדות. ובכל זאת, אלו יכולות לחסוך הרבה כאי ראש למי שמבצע אותם מכיוון שהמובילים בדרך כלל הם אנשים מקצועיים אשר מעבירים את הציוד במהירות רבה ומביאים אותה בצורה טובה ליעד. במקרים בהם נגרם נזק כלשהו לציוד אישי או לפריטים המועברים אפשר לדבר עם מנהלי החברה במקרים רבים הם יציעו פיצוי הולם. 

מחירי הובלות במרכז של ציוד מדירה לדירה משתנים גם בהתאם לרמת הניסיון והוותק של החברה. מומלץ לשמוע המלצות מאנשים שהשתמשו בשירותים של אותה חברה ולא לרכוש שירותי הובלות מחברות שאין עליהן המלצות. זכרו כי מחירי הובלות במרכז אינם נמוכים – ומגיע לכם תמורה הולמת לכספכם.  אם אתם רוצים תמורה מלאה עבור מחירי הובלות במרכז שאתם עתידים לשלם – זכרו נקודה נוספת. כאשר מבצעים את מעבר הדירה כדאי להכיר גם את המובילים עצמם ולתת להם דגשים לגבי פרטים מסוימים ואם יש משהו שביר או משהו כזה. שירותי הובלות יכולים להתבצע בצורה חלקה ומהירה, ובמיוחד כאשר מדובר בפרטים כבדי משקל כמו ארונות או מקררים למשל

הרבה יותר נוח לעשות זאת בעזרת מובילים מקצועיים אשר זה המקצוע שלהם והם מקבלים עבורו תשלום. 
הובלות של ציוד יקר ערך מומלץ לעשות דווקא ברכב פרטי ולא על ידי חברת הובלות, מפני שאין תחליף לשמירה על הציוד בצורה צמודה על ידי האדם לו הוא שייך. את הדברים הקטנים והיקרים כדאי להעביר ברכב הפרטי ולהעמיס על המשאית של חברת הובלות במרכז רק את הציוד הפחות יקר או שאין ברירה מפני שהוא כבד מדי. כך אפשר להבטיח את שלמות הציוד.