מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה

הובלות דירות ומשרדים

 

הובלות דירות ומשרדים

הובלות דירות ומשרדים הן שירותים נחוצים בעת מעבר הדירה. כאשר אנו עוברים אל דירה חדשה או משרד חדש – אל לנו לטרוח לבדנו, בדיוק בשביל זה יש שירותי הובלות דירות ומשרדים של מובילי האחים. 

הובלות דירות ומשרדים – בשביל מה?

אמנם אפשר לעובר דירה על ידי כך שמעבירים את הדברים בעזרת רכב פרטי, אולם יש דברים שקשה מאוד להעביר בצורה כזאת, והכוונה היא לדברים גדולים כמו ספות או מיטות, מקרר או תנור וכו'. על מנת להעביר מוצרים כאלה בדרך כלל צריך להיעזר בחברת הובלותואחסון דירות  ומשרדים והם מגיעים עם משאיות הובלה, ומעמיסים את תכולת הדירה או המשרד שלכם בבטחה. תהליך ההובלה מתבצע בעזרת מובילים מקצועיים אשר יודעים כיצד להעביר את הפריטים האלה בצורה בטוחה ולהבטיח כי לא ייגרם להם כל נזק. 

תקלות ביום ההובלה עלולות תמיד לקרות – חפצים רגישים נשברים, או במקרה יותר גרוע – נעלמים. תקלות כאלו מתרחשות כאשר צוות ההובלות אינו מיומן מספיק – אנו בחברת מובילי האחים מלווים אתכם בכל יום מעבר הדירה עם צוות ההובלות המקצועי והמיומן שלנו. איתנו אתם בטוחים כי כל יום המעבר יתבצע על הצד הטוב ביותר.

הובלות דירות ומשרדים – מה היתרונות?

הובלות דירות ומשרדים יכולות להקל מאוד על מעבר הדירה, אבל בדרך כלל זה עולה לא מעט כסף. אפשר לקבוע מראש עם אחת מאותן חברות הובלות דירות ומשרדים על המחיר ולספר להם מראש כמה דברים פחות או יותר יש להעביר. כאשר מעבירים דברים בעזרת חברת הובלות דירות ומשרדים כדאי לדאוג שהדברים ארוזים מראש בתוך ארגזים ומסמנים בכל ארגז איזה דברים יש בהם תוך שימת דגש על ארגזים בהם יש דברים שבירים. על כל מחיר שלא ייגבו מכם – שירותי הובלות דירות ומשרדים מסייעים לכם במעבר דירה או משרד חלק, והכי חשוב – מקצועי. המקצועיות מבטיחה לכם שהתכולה תעבור בבטחה למשכן החדש, ולכם יהיו כמה שפחות טרדות על הראש. הובלות דירות ומשרדים יכולות להיות יעילות מאוד למעבר דירה ולחסוך טרחה רבה עבור הדיירים.

הובלות דירות ומשרדים – קחו בחשבון את הסיכונים

פעמים מסוימות חברות הובלות דירות ומשרדים (בלי כוונה כמובן) גורמות לנזק לפריטים אותם הן מובילות ובמקרה זה אפשר להגיש תביעה נגד החברה. חברות הובלות דירות ומשרדים בדרך כלל עושות עבודה טובה ומעבירות את הדברים בלי בעיות, אולם יש מקרים חריגים. במקרים אלה חשוב לא להיכנס לעימות במקום עם המובילים עצמם אלא ליצור קשר עם מנהלי החברה. בדרך כלל מתקבל הסדר על פיצוי הולם ואין טעם להיכנס לעימותים אשר יכולים לגרום למקרים לא נעימים שלא לצורך. 

הובלות דירות ומשרדים של מובילי האחים

אם גם אתם בתהליך חיפוש אחר שירותי הובלות איכותיים לדירה או למשרד – אנו בחברת מובילי האחים נשמח לעמוד לרשותכם. צוות ההובלות שלנו מבצע כל משימת הובלה במקצועיות רבה, וכן כל ההובלות שלנו כוללות ביטוח לכל נזק או בעיה.