מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה

שירות הרחקת יונים מקצועי

שירות הרחקת יונים מקצועי לבית ולעסק

מדוע יש צורך, לעתים, בשירות הרחקת יונים עם דוקרנים עבור כל בית: משותף וצמוד קרקע כאחד? מדוע כאשר מייבשים כביסה בחוץ ולא במייבש הסיכון להתקפת יונים עולה? יונים השתמשו בחבלי כביסה של בני האדם מאז ומעולם על מנת לגור בהם ולקונן עליהם. הסיכון הוא קודם כל סיכון תברואתי: לכלוך בדמות לשלשת יונים על הבגדים אינו סימפטי. מעבר לכך, נוכחותה של היונה מעבירה מחלות ועלולה ליצור מחלות זיהומיות לגרים בבית. על כן, רק פתרון אחד הוא הפתרון החכם: הרחקת יונים.
 
ההרחקה מתבצעת ללא התעללות
 
צוות המרחיקים, שהוא גם צוות מדבירים מוסמך מטעם משרד החקלאות, משתמש באמצעים לא אלימים על מנת להרחיק את היונים: הוא ישמיע סאונד בתדרים שרק יונים יכולות לשמוע, ומעצמת השמע הן יברחו מהבית. בנוסף, ניתן ללכוד את היונה בלי כאבים, לתת לה להבין שהיא לכולה ולאחר מכן לשחרר אותה מהמלכודת. היא תעשה את ההקשר שבין היותה לכודה לקינון בגגון שלכם. באמצעים אלו אין לנסות לדגול לבד: רק מדבירים יכולים לעשות זאת באפקטיביות. ביצוע המעשה ללא מיומנות עלול לגרום לתופעה הפוכה של התפשטות היונים לאחר שהן לא יחושו פגיעות בגגונכם.
 
ההרחקה אפשרית בכל בית
 
גם אם הגגון שלכם בלב התקפת יונים זה לא סוף העולם. צוות המרחיקים כבר חילץ דיירים רבים מהקינון של היונים, ובבתים רבים היונים הן היסטוריה. הרחקת היונים אפשרית, כאמור בכל בית: דירה בקומה גבוהה, דירה בקומה 1-2, בית צמוד קרקע, ועוד.
 
אחריות ושירות מהטובים ביותר – מובטחים
 
שירות תלוי-זמן: החברה תבצע את כל פעולות ההרחקה בשעות שנקבעו: שעה זאת שעה. בנוסף, תעודת אחריות על פעולת ההרחקה תודבק במטבח שלכם על מנת שאם החברה טעתה והיונים חזרו, תבצעו טלפון נוסף, ונציגי ההרחקה יגיעו ללא תשלום נוסף.
 
משתמשים באמצעים החדישים ביותר
 
מתחייבים על שימוש באמצעי ההרחקה החדישים ביותר הקיימים בשוק: אמצעים אלקטרוניים, מלכודות משוכללות וכד'. עם אמצעים אלו כבר הצליחה החברה להרחיק יונים רבים מבתים לא מעטים. בכל המקרים ההרחקות הוכתרו בהצלחה, ללא כיש