מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 
מעביר דירה
 
מעבר דירה זה תמיד דבר מרגש וברוב המקרים מבורך. אבל בואו נודה על האמת – זה מהלך קצת מלחיץ. בין אם משאירים מאחור דירה אשר נקשרנו אליה מבחינה רגשית ובין אם יש עשרות סידורים שצריך לדאוג להם – כל אחד היה רוצה שהתהליך יעבור בשלום ומהר. לשם כך יש לבחור בחברת הובלות אמינה ומנוסה.
 
למרות שודאי תמצאו מישהו אשר מעביר דירה ותכולתה באופן עצמאי, לא תמיד זה משתלם. חברת הובלות היא אמנם זו שדואגת לכל הפן הפיזי שבהעברת הדירה – הטרחה, הלחצים והדברים הקטנים שיש לדאוג להם, הכל בידי החברה. תחשבו כמה עומס יכול להיות על אדם אשר מעביר דירה לבדו. אדם אשר מעביר דירה לבד יכול לקרוס תחת העומס הזה!
 
אם גם אתה חושב להעביר דירה לבד – הנה כמה נקודות שיגרמו לכם לחשוב אחרת. אם אתה מעביר דירה לבד – שווה לך להמשיך לקרוא.
 
מעביר דירה לבד? תחשוב על ההכנות
כבר לפני שחברת הובלות מגיעה אלינו ביום המעבר, ההכנה למעבר מתבצעת כבר ימים רבים לפני כן. אנחנו אמנם לא נידרש להרים, לסחוב או לגרור את הציוד הכבד, לזה תדאג חברת הובלות, אך עלינו לדאוג לכל עניין האריזות ולכל הפריטים הקטנים, וכאשר ניגש למלאכת האריזה נבין כמה אותם פריטים "קטנים" הם רבים ולא נגמרים. אתה לא צריך לדאוג לכל זה – חברת ההובלות המקצועית תעשה זאת בשבילך.
 
עדיין מעביר דירה בגפך? תחשוב על האריזה
לפני הכל נזדקק לקרטונים אשר ישמשו אותנו לאריזת כל הפריטים לפני הובלות. חברות הובלות מספקות קרטונים כאלו עבור הלקוח, לעיתים בתוספת תשלום. כמובן שאפשר למצוא קרטונים בחינם ברחוב או במחסנים של מכולות אבל עדיף לשלם עבור קופסאות קרטון איכותיות שנועדו עבור הובלות. במקום שאתה תתחיל לאסוף לבד את כל האריזות והקרטונים – חברת ההובלות המקצועית תפעל בשבילך.
 
בטוח שאתה מעביר דירה ללא עזרה? נקודה אחרונה וחביבה...
אחרי סיום שלב המיון נתחיל את שלב האריזה עצמה. חשוב מאוד לציין על גבי הקרטון כמה דברים – הראשון, מה יש בתוך הקרטון? הדבר יסייע לכם רבות בסידור הדברים אחרי שחברת הובלות הניחה אותם בבית החדש. השני – האם הפריטים שבקרטון שבירים? זה חיוני בשביל חברות הובלות שתדע כיצד לנהוג עם החבילה. רעיון מעולה נוסף הוא לערוך מספור של כל הארגזים והחזקת רשימה נפרדת – כך גם אנחנו וגם חברת הובלות נדע האם כל הארגזים הגיעו בבטחה ולא נשכח משהו בדרך.
 
לדאוג לכך שכל תכולת הדירה תהיה במלואה, ארוזה היטב, שמירה על חפצים רגישים – האם תוכל לעשות זאת הכל לבד? אם אתה מעביר דירה לבד – כדאי שיהיה מאחוריך גב חזק. תן לחברת הובלות מקצועית לעשות בשבילך את העבודה הקשה.