מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 
הובלות דירה במרכז

מזל טוב, החלטתם לעבור דירה וכל מה שנותר זה להעביר את התכולה של הבית הישן לבית החדש, בכדי להעביר את התכולה ולשמור על שוויה כדאי לשכור את שרותיהם של חברת הובלות דירה במרכז טובה ואמינה.

ידוע לכולנו כי הובלות ואחסון דירה  דירה במרכז אינן תהליך פשוט, יש להערך בהתאם לפני מעבר הדירה, ראשית מומלץ ואף רצוי לברר על חברת הובלות שאת שירותיה אנו מעוניינים לשכור ואף לערוך השוואת מחירים. כאשר אנו מבקשים הצעת מחיר יש לפרט את כל התכולה אותה אנחנו מעוניינים להוביל, לכן עדיף להכין רשימה מסודת של תכולת הבית.
בנוסף לפני שחברת הובלה מגיעה לביתכם, אירזו את דברי הערך והעבירו אותם באופן עצמאי, מאוד קל לגנוב פריטים קטנים והדבר מתרחש לעיתים קרובות, לא פעם שמענו על חברת הובלות אשר ביצעה גנבות גדולות וקטנות.

כאשר אתם מבררים על חברת הובלות דירה במרכז יש לשים דגש על מספר דברים על מנת להימנע ממצבים בלתי רצויים כמו חברת הובלות דירה במרכז אשר לא מגיעה, לעיתים חברת הובלות תסכם איתכם על מחיר נמוך במיוחד על מנת לסגור את העיסקה, אך כשיהיה לה לקוח שאיתו סיכמו על מחיר גבוה יותר, עלולה חברת הובלות לא להגיע.
אך מנגד יכול להתרחש הדבר ההפוך: הצעות מחיר מופרזות, כאשר מדובר בתקופת עומס כמו בקיץ תקבלו לעיתים הצעות מחיר גבוהות מהרגיל ולכן אל תוורו על השוואת מחירים, נציג חברת הובלות דירה במרכז יגיע אליכם הביתה ללא תשלום ויתן לכם הצעת מחיר מפורטת. בכדי למנוע זאת ניתן להוסיף סעיף להסכם כי במידה וחברת הובלה לא תגיע, תצטרך החברה לפצות אותכם בסכום אשר תקבעו מראש.

עוד דבר חשוב שעליכם לבדוק הוא כי משאית חברת הובלות דירה במרכז מבוטחת, מה שאומר שבמידה ומתרחשת תאונה ולרכושכם נגרם נזק, תפוצו על ידי חברת הביטוח ותקבלו פיצוי הולם.