מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה

הובלות פרטיות של מובילי האחים – הרווח כולו שלכם!

הובלות פרטיות הן לא שירותי הובלות רגילים. הובלות פרטיות הן הובלות "שנתפרות" עבורכם ממש כמו כפפה ליד. לא מעט חששות עולות לקראת מעבר לדירה חדשה או בית חדש, וחלק גדול מהן יכול להיפתר בקלות, אם תשכילו לארגן את יום המעבר בצורה הנכונה. עומס המטלות והמשימות שיש לבצע בשבועות שלפני מעבר הדירה וביום המעבר עצמו הוא עצום – ולא כל אחד יכול לעמוד בו ולבצע אותו על הצד הטוב ביותר, וביחד עם זאת, לארגן את יום המעבר. במיוחד בשביל זה עולה הצורך בשירות הובלות פרטיות – ואנו, מובילי האחים, נמצאים כאן בשביל לעזור לכם.

שירותי הובלות פרטיות של מובילי האחים – איך זה עובד?

שירותי הובלות פרטיות דומים במהותם לשירותי הובלות לכל מטרה – מעבר לבית חדש, מעבר משרד, מעבר של ציוד בין קומות בבניין, ועוד. אך ההבדל המהותי הוא שבניגוד לשירותי הובלות אחרים, הובלות פרטיות מתאימות לתנאי השטח והצרכים האישיים שלכם. 

שירותי הובלות פרטיות של מובילי האחים מיועדות בראש ובראשונה לתכולה מיוחדת – בין אם היא תכולה "רגישה" כמו חפצים יקרי ערך, חפצים בעלי ערך סנטימנטלי מסוים, עתיקות, ניירת ועוד. במסגרת שירותי הובלות פרטיות נרתם צוות ההובלה למעבר מושלם השומר על תכולה זו בכל התהליך. על מנת לבצע זאת בצורה הטובה ביותר – נעזר צוות ההובלה באריזות ייחודיות לשמירה על התכולה, ומטפל בה בצורה רגישה וסובלנית. לאחר שלב האריזה, צוות הובלות פרטיות מעלה את התכולה ישירות למשאיות הובלה, ונשמר כל הדרך עד לבית החדש.

שירותי הובלות פרטיות של מובילי האחים – אפשר גם לאחסן

שירותי הובלות פרטיות הם שירותים גמישים – אפשר לשלב שירות אחסון לתקופה קצרה או ארוכה, לפי דרישת הלקוח. במסגרת שירותי הובלות פרטיות, התכולה נשמרת במחסנים, ומבוטחת לכל מקרה אשר חלילה תתעורר תקלה או בעיה. צוות האחסון של מובילי האחים מעניק שירות מקצועי ואדיב לאורך כל התהליך – החל משלב האריזה בביתכם, העברת התכולה למחסן, ועד הוצאת התכולה והובלה בטוחה אל המשכן החדש.

יום מעבר הדירה הוא יום עמוס, תנו למובילי האחים לארגן אותו. צוות מובילי האחים ישמח לעמוד לרשותכם!

 

רוצים לבצע רילוקיישן לארה"ב עכשיו זה פשוט - לחצו!