מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 

שירותי אחסון למעבר דירה חלק

אז אתם בעיצומו של מעבר דירה, שיהיה בשעה טובה. מרביתנו חושבים בחשש על יום מעבר הדירה. תכולת הדירה לא אוחסנה במלואה, הרהיטים השבירים אינם עטופים ומוגנים לקראת המעבר, הבגדים בכביסה עוד לא נכנסו לארגזים, והצעצועים של הילד מפוזרים עדיין בסלון... כל זה מתרחש כאשר המובילים שלכם מגיעים בדיוק עוד עשר דקות. אז מה אפשר לעשות בשביל לעבור את היום הזה בצורה חלקה? מובילי האחים ישמחו להעניק לכם פתרונות אחסון איכותיים לקראת יום המעבר.

 

שירותי אחסנה ואריזה  של מובילי האחים – לא תאמינו כמה שזה פשוט

שירותי אחסון לקראת מעבר דירה הם שירותים נחוצים. גם אם אתם חושבים שתוכלו לארגן את כל תכולת הבית בכוחות עצמכם, תמיד תצטרכו עוד זוג ידיים עובדות בשביל להשלים את המשימה במלואה. מעבר דירה ללא שירותי אחסון הוא מעבר דירה המלווה בלא מעט כאבי ראש. שירותי אחסון הופכים את יום המעבר ליום עמוס אך מאורגן – אחסון איכותי, אחסון מיוחד לתכולה רגישה, אחסון לתכולה כבדה ועוד – כל אלו תוכלו למצוא אצלנו, מובילי האחים.

שירותי אחסון מובילי האחים – מה אנו מציעים לכם?

שירותי אריזה + אחסון – צוות המובילים שלנו מגיע אליכם הביתה ומתחיל במלאכת האריזה. שלב אריזת התכולה הנו שלב קריטי להצלחת שירות אחסון התכולה. כאשר התכולה נארזת באריזות המתאימות, שירות האחסון עובר בהצלחה. אנו מתאימים אריזות לכל סוגי התכולה, כלי זכוכית, חפצים יקרי ערך, ספות, ועוד. כמו כן, ביכולתנו לספק חומרי אריזה איכותיים ומגוונים, לפי דרישותיכם.

אחסון בטוח – לאחר שלב האריזה, הגיע זמנו של האחסון לצאת אל הפועל. התכולה מאוחסנת במחסנים מאווררים, וניתן להתאים את הטמפרטורה במחסן לסוג התכולה המאוחסנת. אחסון בטוח של מובילי האחים הוא אחסון ששומר במאה אחוז על התכולה שלכם, עד ליום המעבר. כל תכולה שמאוחסנת אצלנו – מבוטחת. מחסני האחסון נעולים ושמורים בשבילכם – ואתם תוכלו לקחת את התכולה כאשר תרצו.

אחסון גמיש – אצלנו במובילי האחים תוכלו לאחסן תכולה לתקופות קצרות וארוכות. לאחר תקופת האחסון, תוכלו להאריך את השירות ולהמשיך ולאחסן תקופה נוספת. שירותי אחסון שלנו מתאימים לכם בצורה מושלמת ללוח הזמנים שלכם – תוכלו להתחיל תקופת אחסון מתי שנוח לכם ולסיימה ביום המעבר הסופי לדירה, בלי לחץ וכאבי ראש מיותרים.