מובילי אחים הובלות פרטיות הובלות עסקיות שירותי אחסנה שירותי אריזה המלצות ניקוי הבית אודותינו צרו קשר
שם לקוח* הערות* לפרטים נוספים
ו/או לקבלת הצעת מחיר
 
טלפון/נייד*
אימייל
עיר* תאריך הובלה
 

שירותי אריזה של מובילי האחים – האריזה הבטוחה

שירותי אריזה הם מרכיב משמעותי בהצלחת יום מעבר הדירה. תכולת הדירה או הבית שלכם כוללת חפצים שונים – חפצים שבירים, חפצים יקרי ערך, חפצים כבדים וקלים ועוד. לכל סוג תכולה ישנה אריזה מתאימה. שירותי אריזה מקצועיים הם שירותים המתאימים עצמם לאופי התכולה שלכם בבית. מרבית האנשים העומדים בפני מעבר דירה, מתפשרים על איכות האריזה, וכתוצאה מכך, התכולה נפגמת. אנו במובילי האחים לא רוצים שתתפשרו על איכות – אצלנו שירותי אריזה הם שירותים מושלמים בדיוק ליום המעבר. 

 

שירותי אריזה של מובילי האחים – בשביל לחסוך את כאב הראש

גם עבור המסודרים והמאורגנים שבנינו, יום מעבר דירה הוא יום הלוקה בחוסר סדר וארגון. לא כולם מצליחים לעמוד בעומס, ומנסים לארגן את תהליך ההובלה ללא הצלחה. אנו במובילי האחים נשמח לסייע לכם בתהליך. שירותי אריזה של מובילי האחים חוסך מכם את הבלאגן – אנו מגיעים אל ביתכם, אורזים את התכולה באריזות המתאימות ומעבירים את התכולה בבטחה אל המשכן החדש. תחסכו מעצמכם טרדה אחת פחות – שירותי אריזה של מובילי האחים הם שירותי אריזה מושלמים בשבילכם.

שירותי אריזה של מובילי האחים – כל סוגי האריזה

אנו משלבים חומרי אריזה שונים בכל שירותי אריזה שלנו: אריזה בניילון נצמד, אריזה בניילון פצפצים, אריזה בניירות משי לתכולה שבירה, אריזה לעיטוף בטוח של מחשבים וציוד משרדי, אריזות קרטונים קטנים וגדולים, ועוד. האריזות שלנו מתאימות לכל סוגי התכולה, ואתם לא צריכים להסתכן ולאחסן תכולה באריזה לא בטוחה. שירותי אריזה של מובילי האחים הם אריזות מושלמות ליום מעבר דירה מושלם במיוחד!

שירותי אריזה של מובילי האחים – אל תחששו!

שירותי אריזה של מובילי האחים כוללים ביטוח התכולה לכל מקרה שלא יקרה. אם נגרם נזק כלשהו לתכולה – אתם יודעים שאתם מכוסים.